Laptop-oplader ADL170NDC3A - Origineel Lenovo
AC Adapter 20V - 8.5A 170W includes power cable
Op voorraad
Aantal
Bestel nu!
Voor 18:00 besteld
= vandaag verstuurd
Eigenschappen:
  • Input 110-240V
  • Origineel Lenovo
  • 2 jaar garantie!
  • 155x76x30 mm